ICPOG 2021 Kongre

Değerli meslektaşlarım,

 

Sizleri 10-13 Haziran 2021 tarihlerinde İstanbul'da yapılacak Uluslararası Psikosomatik, Obstetrik ve Jinekoloji (International Conference on  Psychosomatic, Obstetrics and Gynecology) konferansına davet etmek istiyoruz. Konferans Uluslararası Eğitim ve Bilim Araştırmaları Derneği (International Society for Research in Education and Science) tarafından organize edilmektedir.

Psikosomatik hastalıklar, Cinsel işlev bozuklukları, Vajinismus, disparoni, Orgazm bozuklukları, Kronik pelvik ağrı, Dismenore, Endometriyozis, Polikistik over sendromu, İnfertilite, Jinekolojik kanserler, Meme kanseri ve kitleleri, Gebelik sorunları, Terarlayan gebelik kayıpları, Gebelik diyabeti, Gebelik hipertansiyonu, Doğum sorunları ve travmaları, Cinsel travmalar, Cinsellik eğitimi konuları ele alınacaktır ve psikolojik süreçler ve jinekolojik semptomlar irdelenecektir.

Uluslararası Psikosomatik, Obstetrik ve Jinekoloji (International Conference on Psychosomatic, Obstetrics and Gynecology) konferansı yıllık olarak düzenli şekilde düzenlenmektedir. ICPOG, PJOD, CİSED, IICPI, Gaziantep Üniversitesi, ISRES, Brainfit, SheRa akademi tarafından desteklenmektedir.

 

Konferansta aynı zamanda çevrimiçi (online) sunum seçeneğine de mevcuttur. Online sunum seçeneğini tercih eden katılımcıları kayıt sırasında konferans sayfasında virtual seçeneğini seçmelidir.

 

Meslektaşlarımızla uzmanlık ve deneyimlerimizi paylaşacağımız pozitif bir atmosfer oluşturmaktan mutluluk duymaktayız.  

 

Saygılarımızla,

 

 Konferans Organizasyon Komitesi

https://www.2021.icpog.net/?l=tr

 

 

Sayfa Galerisi

Başa Dön
Open chat